• Van-e mélyebb értelme, célja az életemnek?
  • Létezik-e Isten? ​
  • Lehet-e közöm a kereszténységhez? ​

MÁTYÁSFÖLDI ALPHA​
2020. február 17-én (hétfőn) 19:00 órakor​
Közösségi Házunkban.​
(1165 Budapest, Pilóta u. 27.)​
Beszélgetéssel és egy jó vacsorával várunk!​
további információ:​ https://alpha.org.hu/

 

Szeretnél többet megtudni a keresztény hitről?​

Szívesen meghallgatnál egy-egy ezzel kapcsolatos érdekes előadást?​

Szeretnél vidáman, jó társaságban elkölteni egy finom vacsorát?​

Szeretnél jókat beszélgetni, esetleg vannak olyan kérdéseid a témában, ​melyeket még nem mertél vagy nem volt kinek feltenned?​

Ha a válaszod bármelyik kérdésre igen, akkor gyere el Mátyásföldre, ​a következő Alphára! Mi várunk Téged is!​

Az Alphán 12 alkalommal – egymást követő hétfő esténként – találkozunk. A közepe táján egy szombati napot is együtt töltünk. Minden alkalom közös vacsorával kezdődik, majd rövid előadás következik és kötetlen beszélgetés, ahol megoszthatjuk egymással gondolatainkat. Az Alpha ingyenes és bármikor abbahagyható, ha valaki úgy érzi, ez mégsem neki való.​ Ha eljönnél, jelentkezz az e-mail-ben vagy Gödölle Márton atyánál a Mátyásföldi Szent József Plébánián, hogy tudjuk, hány főre készítsünk vacsorát. Ha az Alphával kapcsolatos kérdésed lenne, azt is felteheted ugyanitt (06 30 263 8524).


Meghívó az Alpha-ra