Baba-mama klub
Plébániánkon korábban már működött baba-mama klub, több éves kihagyás után 2018. februárjában indítottuk újra. Szerdánként találkozunk a Közösségi házban 9.30-12.00 között. Plébánián kívüli anyukáknak és babáknak is nagyon örülünk, sokan kapcsolódtak már hozzánk, akár kerületen kívüről is. Témáink sokrétűek, bármi, ami minket anyukákat, családjainkat, gyermekeinket érint.

A hangszerek szinte minden találkozónkkor előkerülnek, de kirándulunk, közösségi házon kívüli programokat is szervezünk.
Többször hívunk vendégeket is, így babamuzsikával, népzenével is ismerkedhettek már babáink.
A szerdai alkalmak kikapcsolódást és megerősítést adnak babáknak, mamáknak, legyen szó akár Istenkapcsolatunkról vagy napi küzdelmeinkről.
Sok szeretettel várunk titeket Babák-Mamák!
2019 nyarán (júniustól) a baba klub szerdai rendszeres összejövetelei szünetelnek. Egyéb programjainkról a Facebook csoportunkon (Mátyásföldi Babák-Mamák) keresztül értesülhettek, vagy hívjatok minket telefonon! Szép nyarat kívánunk: Melinda és Orsi
Németh-Nagy Melinda +36 20 240 7660
Hofferné Birta Orsolya +36 30 554 3721
Baba-mama klub