Hirdetések 2019. január 6-án

1. Ma vasárnap Vízkereszt, Urunk megjelenésének (Epifánia) ünnepe. Az esti mise után 7-től Karácsony-Vízkereszti egyházzenei áhítat lesz, amelyen közreműködik a Szent József schola valamint a Szent Cecília vegyeskar. Vendégkórusunk a XVI. Ker. Német Kisebbségi Önkormányzat Rozmaring kórusa. Vezényel Csőváriné Gurubi Judit.

2. Csütörtökön este 7-8 óra között dicsőítő gitáros szentségimádás lesz templomunkban.

3. A héten a gyóntatás rendje:

– Szerdán este 6-7 óra között (Vilmos atya).

– Pénteken az esti mise előtt ½ 6-tól, és mise után ½ 8-ig.

4. Előre hirdetjük, hogy január 19-én, szombaton a plébánián szervezünk hittanosainknak Ciklus Show és Titkos Küldetés néven felvilágosító programot 5-6. osztályos fiúknak és lányoknak. Jelentkezés Fiedlerné Balog Évánál vagy Márton atyánál.

5. A katolikus újságokra (Új Ember, Keresztény Élet, Adoremus, Képmás) várjuk a 2019. évre az első negyedévi befizetéseket a sekrestyében. Kérünk jelzést a megrendelés változásáról is (lemondás, új rendelés).

Hirdetések – 2019.01.06