FRAPPÁNS ÚJSÁGCÍM KERESTETIK!

Kedves Testvérek!
Mint tudjátok plébániánk is részt vesz a Nemzetközi Eucharisztikus Kongresszus (NEK) előkészületeiben,

ami 2020-ban kerül majd megrendezésre. Erről bővebben a honlapunkon a NEK2020 menüpont alatt olvashattok. Minden plébániáról 1-5 küldött, mint „összekötő” dolgozik általában. Felmerült az a gondolat, hogy több kerületi (vagy közelben lévő) plébániával összefogva (Rákosfalva, Sashalom, Rákosszentmihály, Bosnyák tér) egy NEK-es nyomtatott újságot hoznánk létre, ami 2-3 havi megjelenéssel 2020 év végéig szolgálna információkkal a NEK-el kapcsolatban minden korosztály számára. (Ez nem váltja ki a meglévő, ill. tervezett helyi plébániai újságokat!). Jelenleg a tervezés fázisában vagyunk és a címnél megakadtunk, amiben minden plébánia a közössége segítségét kéri. Keresünk egy rövid frappáns címet, ami utal a NEK-re / annak jelmondatára / szellemiségére / céljára, stb…Az ötleteket az IDE küldhetitek január 31-ig.
Mindenkinek előre köszönöm az együttműködését, ötletét!

Magasházi Gábor

NEK-es újságcím kerestetik!