MÁTYÁSFÖLDI ALPHA
indul
2024. február 5-én (hétfőn) 19:00 órakor
Közösségi Házunkban.
1165 Budapest, Pilóta u. 27.


Szeretnél többet megtudni a keresztény hitről?
Szívesen meghallgatnál egyegy ezzel kapcsolatos érdekes előadást?
Szeretnél jókat beszélgetni, esetleg vannak olyan kérdéseid a témában,
melyeket még nem mertél, vagy nem volt kinek feltenned?
Ha a válaszod bármelyik kérdésre igen, akkor gyere el Mátyásföldre, a
következő Alphára! Mi várunk Téged is!


Az Alphán 12 alkalommal egymást követő hétfő esténként találkozunk 1921 óra között. A közepe táján egy szombati napot is együtt töltünk. Minden alkalom egy félórás előadással kezdődik, majd kötetlen beszélgetéssel folytatódik, ahol megoszthatjuk egymással gondolatainkat. Az Alpha ingyenes és bármikor abbahagyható, ha valaki úgy érzi, ez mégsem neki való.
További részletek a http://matyasfoldiplebania.hu/ honlapunkon.


Minden érdeklődőt sok szeretettel várunk:
2024. február 5-én (hétfőn) 19:00 órakor!


Gödölle Márton plébános
és Alphacsapata


Ha eljönnél, jelentkezz az mf.sztjozsef.alpha‘kukac’gmail.com email címen vagy Gödölle Márton atyánál (0630/2638524) a Mátyásföldi Szent József Plébánián. Ha az Alphával kapcsolatos kérdésed lenne, azt is felteheted ugyanitt.

Meghívó az Alpha-ra