Baba-mama klub
Plébániánkon korábban már működött baba-mama klub, több éves kihagyás után 2018. februárjában indítottuk újra. Szerdánként délelőtt találkozunk a Közösségi házban. Plébánián kívüli anyukáknak és babáknak is nagyon örülünk. Témáink sokrétűek, bármi, ami minket anyukákat, családjainkat, gyermekeinket érint.
Kirándulunk, közösségi házon kívüli programokat is szervezünk.
Többször hívunk vendégeket is, így babamuzsikával, népzenével is ismerkedhettek már babáink.
A szerdai alkalmak kikapcsolódást és megerősítést adnak babáknak, mamáknak, legyen szó akár Istenkapcsolatunkról vagy napi küzdelmeinkről.
Sok szeretettel várunk titeket Babák-Mamák!
A szervezők elérhetősége honlapunk Plébániai Hitoktatásának táblázatában található.
Baba-mama klub
