Házas Hétvége Magyarország Legyenek a jó házasságok még jobbak!
Mécs családközösségek A MÉCS Családközösségek plébániai alapon szerveződő, szentségi házasságban élő házaspárokból álló csoportok.
Fokoláré Mozgalom Legyenek mindnyájan egy!
Esztergom-Budapesti Cursillo Cursillo a kereszténység tanfolyama
Budapesti Cursillo Budapesti Cursillo
Hírporta A Virtuális Plébánia Porta tagja
Vatikáni Múzeumok Betekintés a Vatikáni Múzeumokba
Emmánuel Közösség Katolikus megújulási közösség
Magyar Katolikus Rádió Magyar Katolikus Rádió
Mária Rádió Mária Rádió interneten is hallgatható
Mária Rádió Nagyvárad Mária Rádió Nagyvárad magyarul és románul hallgatható interneten is.
Szent István Rádió Eger Szent István Rádió Eger interneten is hallgatható
Keresztény Portál Keresztény Egyházak közös lapja
Pázmány Péter Elektronikus Könyv Pázmány Péter Elektronikus Könyvtár teljes szöveges formában tartalmaz értékes könyveket
Katolikus Egyház Portálja Katolikus Egyház Portálja
Virtuális Plébánia Virtuális Plébánia elképzelt plébánia minden szükséges segítséggel a valóságos plébániák részére, dokumentumok, videók, hanganyagok stb.
MáriaÚt Küldetésünk Szűz Mária kegyhelyeit rózsafüzérként összekötõ Közép-Európai zarándokút létrehozása
Magyar Kurir Katolikus Napilap
Vatikáni Rádió Magyar adása Vatikáni Rádió Magyar adásának hírei
Biblia Éve 2008 Keresztény egyházak közös biblia éve
Liturgia Liturgia Online
Miserend Magyarországi Templomok és Kápolnák miserendje
Templomaink Magyarország és a környező országok templomairól
Pál Feri atya előadásai Pál Ferenc atya előadásai 2001-től napjainkig meghallgathatóak, ill .letölthetőek
Hitoktatási Bizottság Magyar Katolikus Püspöki Konferencia Hitoktatási Bizottsága
Christian Solidarity Internation Krisztusi szolidaritás – az üldözöttek támogatása
Szent András Evangelizáció Iskol …szeretné a harmadik évezred elején is hirdetni Európában az evangéliumot, iskolánk azt kapta küldetésül, hogy képezzen evangelizátorokat az Egyháznak.
Pax Kiadó Könyvkiadás, könyvterjesztés
Stella Maris Alapítvány Stella Maris Alapítvány könyvei, kiadványai, szentképek stb.
Sashalom Krisztus Király Sashalom Krisztus Király Plébánia
Családjaink Családok honlapja, jó hírek, események, tanítások
Ne félj nem ítéllek el Abortuszod volt valamikor? Még mindig bánt? Nem vagy egyedül, van rá orvosság!
Metanoia videó portál A Metanoia az Esztergom–Budapesti Főegyházmegye által működtetett videoportál.
Metanoia-youtube Videók a Metanoia videó stúdió készítésében
Metanoia-vimeo Videók a Metanoia videó stúdió készítésében
Metanoia-facebook Metanoia Facebook oldala
Szentségimádások Kereshetőek a szentségimádások település és időpont szerint is!
Szeressétek Egymást Magazin elérhetősége s az eddig megjelent számok
Alpha kurzus Szeretnél többet megtudni a keresztény hitről? Szívesen meghallgatnál egy-egy ezzel kapcsolatos érdekes előadást? Szeretnél vidáman, jó társaságban elkölteni egy finom vacsorát?
Néri Szent Fülöp Katolikus Általános Iskola Néri Szent Fülöp (Filippo Neri) (Firenze, 1515. július 21. – Róma, 1595. május 26.) a Római katolikus egyház szentj

Ajánlott honlapok