Hirdetések 2018. április 29-én

1. Mai vasárnapon régi keresztény hagyomány szerint a jó termésért imádkozunk (Búzaszentelő).
  2. Kedden, május 1-én Munkás Szent József ünnepe, templomunk búcsúnapja és egyben kijelölt szentségimádási napja. Ezen a napon kivételesen a reggeli szentmise elmarad és este 6 órakor lesz ünnepi szentmise. A Szentségimádás délután 2-től fél 6-ig lesz. Ezen a napon kezdődik a májusi Lorettói litánia imádkozása templomunkban. Litániák a hétköznapi reggeli misék után lesznek, és az esti misék előtt 20 perccel kezdődnek, azaz 5.40-kor.
  3. A héten elsőpéntek.
  4. Gyóntatás szerdán este ¾ 6-tól ¾ 7-ig és pénteken az esti mise után ½ 8-ig.
  5. Május 5-én szombaton lesz az Országos Mindszenty Engesztelő Zarándoklat Esztergomban. A Bazilikában az ünnepi szentmisét Erdő Péter bíboros ½ 11-kor mutatja be.
  6. Előre hirdetjük, hogy május 9-én, szerdán délelőtt a Baba-Mama Klub kirándulást szervez Csömörre.
  7. Két hét múlva, május 11-13. hétvégéjén felső tagozatos minitábor lesz Pilisszentivánon. Információs és jelentkezési lapok a kórus alatt találhatók. Azon a szombaton (május 12-én) lesz a Nagymarosi Ifjúsági Találkozó is.
  8. Május 20-án, Pünkösdvasárnap fogjuk tartani a Plébániai majálist (11-16 óráig), amire közösségünk minden tagját várjuk, közös bográcsos ebéddel és színes programokkal. Arra a vasárnapra ne tervezzünk mást.
Hirdetések – 2018.04.29