Hirdetések 2017. október 29-én

1. Köszönjük a cserkészeknek a templomkert takarítását, és a hullott avar összegyűjtését! Köszönjük azoknak a segítségét is, akik szombat délután a templom rendberakásában és kitakarításában segítettek!
  2. Az utolsó októberi Rózsafüzér imádság kedden, a reggeli mise után lesz.
  3. November 1-jén, szerdán, Mindenszentek főünnepe (parancsolt ünnep!). Templomunkban csak este 6 órakor tartunk szentmisét. A cinkotai templomban reggel ½ 9-kor lesz szentmise. A Cinkotai Temetőben, a ravatalozójánál délután 3 órakor tartunk szentmisét.
  4. November 2-án, csütörtökön – Halottak napjára tekintettel – este 6 órakor lesz szentmise.
  5. A héten Elsőpéntek lesz.
  6. Az őszi szünetben – november 3-5. között, péntektől vasárnapig az alsó tagozatos gyermekekkel mini táborba megyünk. Információ és jelentkezési lap a kórus alatti asztalokon!
  7. Aki szeretné, hogy 2. osztályos gyermeke a mi templomunkban elsőáldozó legyen, szeretettel várjuk. Bekapcsolódhat a hittanórákba kedden du. 5-6 ig a Közösségi Házban.
Hirdetés – 2017.10.29