Hirdetések 2023. július 30-án

1. A héten elsőpéntek lesz.
  2. Szombaton, aug. 5-én lesz az Orgonák Éjszakája. Ezen a napon este 19 órától templomunk kántorai és Bartis-Gémesi Gabriella brácsa művész orgonakoncertet adnak templomunkban. Plakát a faliújságon! Mindenkit szeretettel hívunk!
  3. Előre hirdetjük, hogy két hét múlva augusztus 12-én szombaton lesz az 1úton gyalogos zarándoklat a Rákosszentmihályi Templomtól a Máriabesnyői kegytemplomig. Indulás reggel 7-kor. Plakát a faliújságon az egyéb csatlakozási lehetőségekkel!
  4. Gyóntatás szerdán az esti mise alatt, pénteken az esti mise után ½ 8-ig.
  5. Bíboros úr támogatásával buzdítjuk a híveket, hogy az Úrral való egység imáját mondják el naponta, akár több alkalommal is, Hazánk békéjének megőrzéséért: „Imádott Jézusom! Lábunk együtt járjon. Kezünk együtt gyűjtsön. Szívünk együtt dobbanjon. Bensőnk együtt érezzen. Elménk gondolata egy legyen. Fülünk együtt figyeljen a csöndességre. Szemünk egymásba nézzen és tekintetünk összeforrjon. Ajkunk együtt könyörögjön az Örök Atyához irgalomért! Ámen.” Az imakártyák az orgona alatti asztalról is elvihetőek.”
Hirdetés – 2023.07.30.