Hirdetések 2018. szeptember 23-án

1. Ma vasárnap du. ½ 5-től ministráns gyűlés lesz a templomunkban. Várjuk újabb fiúk bekapcsolódását a ministráns szolgálatba!
  2. Az Ars Sacra fesztivál keretében ma az esti mise után 7-től Szabó Krisztina hegedűművész és Jakab László kántor egyházzenei áhítata lesz templomunkban Bach műveiből.
  3. Hétfőn ½ 10-től Nyugdíjas Klub lesz a Közösségi Házban.
  4. Szombaton a Családos közösség kisgyermekes kirándulást szervez Veresegyházára. Aki szívesen társulna, Németh-Nagy Melindát keresse részletekért (20/240-7660).
  5. Jövő vasárnap (szept. 30.) a reggeli ½ 9-es mise keretében lesznek bemutatva plébániánk felnőtt csoportjainak vezetői, és a csoportokról szórólapok is készülnek. Akit érdekelnek csoportjaink – akár a bekapcsolódás szándékával -, erre a misére jöjjenek.
  6. Jövő vasárnap 8-tól ½ 12-ig méz-, szörp-, pirospaprika- és marcipán vásár lesz a Közösségi Házban.
  7. Jövő vasárnap az esti mise keretében lesz az elsőáldozásra készülő 24 hittanosunk kiválasztási rítusa. Imádkozzunk értük!
  8. A gyóntatás rendje a héten: szerdán este ¾ 6-tól ¾ 7-ig (Vilmos atya), és pénteken az esti mise után ½ 8-ig.
  9. Továbbra is hívom a bérmálkozni vágyó középiskolás fiatalokat hétfőn 17-18 óra között.
  10. Az Eucharisztikus Kongresszusra való készület regionális lapjának, a NEKtár-nak 3. száma a kórus alatti asztalkáról elvihető.
Hirdetések – 2018.09.23