Hirdetések 2018. szeptember 30-án

1. Ma vasárnap (szept. 30.) a reggeli ½ 9-es mise keretében lesznek bemutatva plébániánk felnőtt csoportjainak vezetői, és a csoportokról szórólapok is készülnek. Akit érdekelnek csoportjaink – akár a bekapcsolódás szándékával -, erre a misére jöjjenek.

2. Ma 8-tól ½ 12-ig méz-, szörp-, pirospaprika- és marcipán vásár lesz a Közösségi Házban.

3. Ma az esti mise keretében lesz az elsőáldozásra készülő 24 hittanosunk kiválasztási rítusa. Imádkozzunk értük!

4. A héten kezdődnek az októberi közös rózsafüzér imádságok, amelyek keddtől szombatig a reggeli szentmisék után és az esti szentmisék előtt fél órával kezdődnek.

5. A gyóntatás rendje a héten: szerdán este ¾ 6-tól ¾ 7-ig (Vilmos atya), és pénteken az esti mise után ½ 8-ig.

6. A héten elsőpéntek lesz.

7. Szombaton lesz a Nagymarosi Ifjúsági Találkozó.

8. Hétfőn este 7-kor kezdődik plébániánkon az Alpha. Még most is be lehet rá jelentkezni. Szórólap a kórus alatt.

9. A Szent Cecília kórus próbája a héten kivételesen nem szerdán lesz, hanem pénteken, okt. 5-én este.

10. A negyedik negyedévi újság és folyóirat megrendeléseket és befizetéseket már fogadjuk a sekrestyében.

11. Kérjük pénzbeli támogatásotokat a Közösségi Házunk Alapítványa részére. Adományt adni sárga csekken vagy banki átutalással lehet. Készpénzes befizetéseket a sekrestyében is tudunk fogadni. Előre köszönjük az adományokat.

Hirdetések – 2018.09.30