Hirdetések 2019. április 28-án

1. Ma Húsvét 2. vasárnapja az Isteni irgalmasság vasárnapja.
  2. Szerdán, május 1-én Munkás Szent József ünnepén templomunk búcsúnapja van. Ezen a napon délután 2-től ½ 6-ig csendes szentségimádásra hívjuk a kedves testvéreket. Az ünnepi szentmise este 6-kor lesz.
  3. Ezen a napon kezdődnek a májusi Lorettói litániák imádkozása. A Szűz Máriát köszöntő litániák hétköznap a reggeli misék után kezdődnek, az esti miséknél pedig előtte 20 perccel, azaz 17.40-kor.
  4. A héten elsőpéntek . A szentmise után csendes szentségimádás ½ 8-ig.
  5. Szombaton rendezik Esztergomban az Országos Engesztelő Zarándoklatot Magyarországért Mindszenty József halálának évfordulóján. Erdő Péter bíboros szentmisét mutat be ½ 11-kor, szentbeszédet mond Snell György segédpüspök.
  6. Jövő vasárnap Anyák napja. A de. 10 órai misét a lelki adoptálás mozgalmába bekapcsolódókért, a megfogant magzatokért és szüleikért ajánljuk fel. Az esti 6 órai szentmisében az első gyónásra készülők bemutatási rítusa lesz. Imádkozzunk értük.
  7. Héten a gyóntatás rendje: szerdán este 6-tól 7-ig, pénteken az esti szentmise után ½ 8-ig lesz gyóntatás.
  8. Megjelent az Esztergom-Budapesti Főegyházmegye ingyenes képes újságjának húsvéti száma. A templomból vegyetek belőle!
Hirdetések – 2019.04.28