Hirdetések 2019. június 23-án

1. Ma vasárnap Úrnapja. A körmenet a 10-es mise végén kezdődik. Segítőket várunk ½ 9-re az úrnapi oltárok díszítéséhez. Szokás szerint köszönettel fogadjuk a díszítésre hozott virágokat.

2. Hétfőn Keresztelő Szt. János születésének főünnepe lesz, szentmise csak Cinkotán lesz ¼ 8-kor.

3. Pénteken Jézus Szent Szíve főünnepe.

4. Szombaton Szt. Péter és Szt. Pál apostolok főünnepe. Az esti 6 órai szentmisét az aznapi főünnepről mondjuk.

5. Jövő vasárnap lesz a Péter-fillérek gyűjtés (a Szentatya karitatív szándékaira).

6. Jövő vasárnap (június 30-án) 10 órakor tartja Márton atya az ezüstmiséjét (papszentelése 25.
évfordulója), amire szeretettel hívja az egyházközség tagjait. A mise után szerény agapé lesz a templom előtt.

7. Héten gyóntatás csak szerdán lesz este 6-tól 7-ig.

8. Kérjük a katolikus hetilapok és folyóiratok harmadik negyedévi megrendelését ill. esetleges lemondását a sekrestyében.

9. Idén is kérjük, hogy aki a nagycsaládosok vagy rászorulók hittantábori vagy családos tábori költségeihez hozzá tud járulni anyagilag, adományukat a kórus alatti nagy fa perselybe helyezzék. Nagyobb összeget Márton atyának is lehet adni. Nagyon köszönjük a családosok és hittanosok nevében!

Hirdetések 2019.06.23