Hirdetések 2019. augusztus 18-án

1. Szombaton véget ért a plébániai ministráns
táborunk. Szegeden voltunk 18 fővel. Köszönjük Tóth Dorián ministráns-vezetőnknek a tábor kiváló megszervezését!

2. Holnap, hétfőn Cinkotán elmarad a reggeli
szentmise.

3. Kedden, aug. 20-án, Szent István király főünnepén templomunkban csak délelőtt 10-kor lesz szentmise (Cinkotán pedig ½ 9-kor). A Szent István Bazilikánál a szentmise és a Szent Jobb körmenet délután 5-kor kezdődik.

4. Szombaton (aug. 24-én) gyalogos zarándoklat indul Máriabesnyőre az édesapákért. Részletek a faliújságon.

5. Idén éppen jövő vasárnapra (aug.
25.) esik Kalazanti Szent József ünnepe, ezért az esti szentmisét a nevét viselő cserkészcsapatunkért és a cserkészvezetőkért ajánljuk fel. Különösen hívjuk a cserkészeket erre a misére, akár cserkész egyenruhában is. Ez a nap egyben templomunk templomszentelésének is az évfordulója (1985).

6. Sokan ismerték és szerették a Csömöri úti Fájdalmas Szűzanya kápolnában szolgáló Bogisich Ferenc atyát, aki templomunkban is több alkalommal misézett. Augusztus 15-én hajnalban az Úr hazahívta 85 éves korában. Temetéséről később adunk hírt. Életéről bővebben ezen a linken olvashatunk:

7. A héten a gyóntatás rendje: szerdán az esti
szentmise után; pénteken nem lesz gyóntatás.

8. Megérkezett a Főegyházmegye ingyenes újságjának nyári száma. A templomból vigyetek

Hirdetések 2019.08.18