Hirdetések 2019. október 13-án

1. Ma vasárnap a 10 órai szentmisén lesz 30 hittanosunk elsőáldozása.
  2. A jövő hét végén alsós minitáborba megyünk Zsámbékra.
  3. Jövő vasárnap Missziós vasárnap. A templomi gyűjtés a missziók javára lesz.
  4. Szintén jövő vasárnap, az esti misén lesz a ministránsavatás, templomunk történetében első alkalommal. 27 ministránsunk teljesítette a készületet és lesz felavatva három fokozatra (Miniszter, Akolitus, Ceremonár). A mise előtt ½ 5-től ministránspróbát tartunk.
  5. A héten a gyóntatás rendje: Szerdán este 6-tól 7-ig. Pénteken most nem lesz gyóntatás!
  6. Októberben templomunkban közösen imádkozzuk a Rózsafüzért. Kedden és csütörtökön a reggeli misék után kezdjük, szerdán, pénteken és szombaton pedig az esti misék előtt fél 6-kor.
  7. Az elmúlt hetekben teljeskörűen restauráltuk a templom előtt álló Szűz Mária és Jézus Szíve szobrokat. A carrarai márványból készült szobrok felújítását egy magánszemély nagylelkű adománya tette lehetővé. Letisztítottuk a plébániakertben álló Szent József szobrot is.
  8. A mai reggeli és esti misék után levetítjük a kivetítőn a NEK reklámfilmjét, amiben a jövendő helyszíneket mutatják be.
Hirdetések – 2019.10.13