Hirdetések 2019. december 29-én

1. Ma vasárnap Szent Család vasárnapja van.
  2. Hétfőn nem lesz Nyugdíjas Klub.
  3. Kedden, dec. 31-én Szent I. Szilveszter pápa emléknapján az esti 6 órai misében adunk hálát az évben kapott kegyelmekért.
  4. A hálaadás után este 8-tól idén is szervezünk szilveszteri mulatságot a Közösségi Házban, amire szeretettel hívjuk a közösségünkhöz tartozókat (felnőtteket, egyedülállókat és családokat gyermekekkel). A részvétel korhatár nélküli.
  5. Szerdán, január 1-én a Béke Világnapja, Szűz Mária Isten Anyja főünnepe, amely parancsolt ünnep, vasárnapi miserendet tartunk. Az esti mise után 7 órától újévi orgonakoncert lesz.
  6. Jan. 6-án az esti misén a Szent Cecília kórus énekel.
  7. Jan. 12-én vasárnap este 7-től vízkereszti egyházzenei áhítatra hívnak mindenkit templomunk gitárosai, a Szt. József schola és a Szt. Cecília vegyeskar, amelyen jótékonysági célra is gyűjtünk.
  8. Aki még nem rendezte ez évben az önkéntes egyházi hozzájárulását (régebbi nevén egyházi adót), attól kérjük, hogy adományával segítse egyházközségünket. Befizetni a sekrestyében lehet, de csekket is lehet vinni a kórus alatti asztalról.
  9. A jövő évi katolikus újságok megrendelését és esetleges lemondását várjuk a sekrestyében.
Hirdetések – 2019.12.29