Hirdetések 2022. január 9-én

1. A mai nappal (Urunk megkeresztelkedésének vasárnapja) megkezdődik az évközi idő (farsang), ami Hamvazószerdáig tart.
  2. Továbbra is minden kedden 18-18.45 között Plébániai Imakör a templom Kápolnájában. Bejárat a kápolna felől.
  3. A héten 2. csütörtök: este 7-től gitáros dicsőítő szentségimádás.
  4. Jövő vasárnap kezdődik az Ökumenikus imahét a keresztények egységéért. Az országos nyitó istentisztelet január 16-án, vasárnap 18 órától lesz a Deák téri evangélikus templomban. Az imahét mottója: „Láttuk az ő csillagát napkeleten, és eljöttünk, hogy imádjuk őt.” (Mt 2,2). A kerületi alkalmak még szervezés alatt!
    Az imafüzet letölthető: http://meot.hu/dokumentumok/2021kereszteny/ImahetiFuzet2022.pdf
  1. Gyóntatás a héten: szerdán az esti mise alatt; pénteken az esti mise után ½ 8-ig lesz gyóntatás.
  2. Vízkeresztkor kezdődnek a lakásszentelések. Aki szeretne kérni lakásszentelést, jelezze Márton atyának. Mindenhová szívesen elmegyünk.
Hirdetések – 2022.01.09.