Hirdetések 2024. április 28-án

1. Kedden este online katekézis lesz este 7-től 8-ig.
  2. Május 1-én, szerdán tartjuk templomunk Munkás Szent József búcsúját, ami egyben a templomszentelés évfordulója. Az ünnepi misét este 6-kor tartjuk, amelyen a Szent Cecília kórus énekel. A mise előtt lesz az első májusi litánia 17.40-kor.
  3. Május hónap hétköznapjain a lorettói litániát imádkozzuk, a reggeli misék után, és az esti misék előtt 17.40-től.
  4. A héten elsőpéntek.
  5. Jövő vasárnap, anyák napján, a ½ 9-es misén felhangzik a Missa De Beata gregorián ordinárium és kórusművek a Szűzanyáról.
  6. Május 18-án, Pünkösd előestéjén szombaton kerül megrendezésre a nemzetközi orgonák éjszakája. Templomunkban este 7-kor hallható a koncert.
  7. A napokban lesz a jelentkezési határideje a Mátyásföldi Plébánia 10. Családos Táborának, amit július 3-7. között, szerdától vasárnapig tartunk Sopronban. A programokat alapvetően a gyermekes családokra igazítjuk, de szívesen látunk minden jelentkezőt. További részletek a plakáton! Jelentkezni online lehet a megadott linken április 30-ig, keddig: https://form.jotform.com/240284044017043
  8. Előre hirdetjük, hogy a Plébániai Napot közös ebéddel és gyermek- és felnőtt programokkal május 26-án, vasárnap fogjuk tartani.
  9. Gyóntatás pénteken az esti mise után 19:30-ig, és vasárnap a ½ 9-es mise alatt.
Hirdetések – 2024.04.28.