Hirdetések 2018. április 15-én

1. Ma (vasárnap) 8-tól ½ 12-ig méz-, szörp-, pirospaprika-, és virágvásár van a Közösségi Házban.
  2. Ma az esti 6 órai szentmisében lesz az első gyónásra és elsőáldozásra készülő hittanosaink bemutatása.
  3. Következő hétvégén plébániánk vendége lesz Kovács Attila Balázs III. éves papnövendék az Esztergomi Szemináriumból, és Jó Pásztor vasárnapján a szentmiséken prédikál.
  4. Jövő vasárnap délután fél 5-től ministráns gyűlés lesz.
  5. Előre hirdetjük, hogy május 11-13. hétvégéjén felső tagozatos minitáborba, hittanos hétvégére indulunk Pilisszentivánra. Információs és jelentkezési lapok a kórus alatt találhatók.
  6. Gyóntatás rendje a héten: Szerdán este ¾ 6-tól ¾ 7-ig.
  7. A Mátyásföldi Plébánia IV. Családos Tábora 2018. július 4-8. között lesz Velencén, ahogy már korábban hirdettük. Kérjük minden jelentkezőtől, hogy a Plébánia honlapján ONLINE tegye meg a jelentkezését. Azoktól is ezt kérjük újból, akik már emailben elküldték a kitöltött jelentkezési lapjukat. Jelentkezni online ITT lehet

Hirdetések – 2018.04.15.