Hirdetések 2021. november 7-én

1. A mai vasárnaptól az új járványügyi rendelkezések szerint a templomban kötelező a maszk, és csak kézbe lehet áldozni! A Közösségi Házban tartott összejöveteleken, zárt térben is kötelező a maszk!
  2. Hétfőn ½ 10-től Nyugdíjas Klub lesz,
  3. Kedden 14-18 óra között lesz templomunkban a főegyházmegyei kijelölt szentségimádási nap.
  4. Plébániai Imakör indult Amberboy Rózsa vezetésével. Minden kedden 18–18.45 között a templom Kápolnájába várjuk, akik szeretnének csatlakozni, akár csak egy-egy alkalommal is. Az imakör célja, hogy a háttérből imaerősítést küldjünk a plébániai csoportok számára céljaik eléréséért, és hogy közösségünk tagjainak imaszándékait, nehéz élethelyzetét, örömét személyes imádsággal támogassuk. Imakéréseidet elküldheted a matyasfoldiimakor ‘kukac’ gmail.com email címre, illetve bedobhatod a hátsó asztalon elhelyezett IMAKÉRÉS dobozba. A kéréseket bizalmasan kezeljük.
  5. Csütörtökön – a hónap második csütörtökén – gitáros dicsőítő szentségimádás lesz este 7-től 8-ig.
  6. Jövő vasárnap a Szegények világnapja lesz.
  7. Gyóntatás a héten: szerdán az esti mise alatt; pénteken az esti mise után ½ 8-ig lesz gyóntatás.
Hirdetések – 2021.11.07.