Hirdetések 2022. január 2-án

1. Holnap, hétfőn tartjuk az újévben az első Nyugdíjas Klubot ½ 10-től.
  2. Szerdán az esti mise Cserey András atyáért lesz halálának 1. évfordulóján.
  3. Jan. 6-án, csütörtökön Vízkereszt, Urunk megjelenésének főünnepe (Epifánia), ami parancsolt ünnep. Szentmise de. 10-kor és este 6-kor (a reggeli fél 8-as mise elmarad).
  4. Csütörtök este a Felnőtt katekézis a főünnep miatt elmarad!
  5. A héten elsőpéntek. Már du. 5 órától gyóntatás a templomban!
  6. Ez évtől a Rózsafüzér Társulat tagjait szeretettel hívjuk össze minden első szombaton, az esti mise előtt titokcserére és közös találkozásra, imára. Az újév első találkozója kivételesen jan. 8-án, második szombaton lesz 5 órától a templomban. Szeretettel várjuk a tagokat és a csatlakozni vágyókat. A RT vezetését Varga Rózsa Kübler Istvánné Babunak adta át.
  7. Jan. 8-án, a szombat esti misét Dr. Bátorfi Béla plébánosért ajánljuk fel (3.évf.).
  8. A szombat esti mise után vízkereszti koncert lesz.
  9. Vízkeresztkor kezdődnek a lakásszentelések. Aki szeretne kérni lakásszentelést, jelezze Márton atyának. Mindenhová szívesen elmegyünk
  10. Gyóntatás a héten: szerdán az esti mise alatt; pénteken már du. 5-től a miséig, majd az esti mise után ½ 8-ig.
Hirdetések – 2022.01.02.