Hirdetések 2022. október 9-én

1. Ma vasárnap a 10 órai szentmisében lesz 28 hittanosunk elsőáldozása. Imádkozzunk értük!

2. Ottó atya bekapcsolódásával változik a miserend. Minden hétfőn is lesz Mátyásföldön szentmise este 6-kor, ami csendes mise (nem énekes). A gyónási lehetőséget is bővítjük. Minden vasárnap a reggeli ½ 9-es mise alatt gyóntatás lesz.

3. Hétfőn de. ½ 10-től Nyugdíjas Klub!

4. Szentségimádás Iskolája kezdődik templomunkban kétheti rendszerességgel hétfő esténként 18:30-kor. Első alkalom most hétfőn! A kurzus 12 alkalma egymásra épül, de bármikor be lehet kapcsolódni, eseti jelleggel is. Fábry Kornél atya 30-40 perces tanításait videóról nézzük meg, majd rövid szentségimádás keretében gyakorolhatjuk az elhangzottakat. További részletek a plakáton!

5. Csütörtökön – hónap második csütörtökén – este 7-től 8-ig gitáros dicsőítő szentségimádás.

6. Idén is folytatódik a Felnőtt Sóderparti hétfőn, 19-21 óráig az alagsori teremben, 25 éves kortól. Ifi Sóderparti szerdán 19-21 óráig az 1. emeleti könyvtárteremben, 9. osztálytól. Az alkalmak csak lazán kapcsolódnak egymáshoz, bármikor be lehet kapcsolódni, 1-1 alkalomra is el lehet látogatni. Infó: Krepler István 30/932-3853, krepler ‘kukac’ hotmail.hu

7. Október hónapban minden hétköznapon (szombaton is) rózsafüzért imádkozunk a templomban. Reggeli misék esetén utána és az esti misék előtt 17.25-től.

8. Gyóntatás szerdán este 6-tól a mise alatt (Vilmos atya). Pénteken a mise után ½ 8-ig, és vasárnap a ½ 9-es mise alatt.

9. Október 1. és november 28. között népszámlálás zajlik Magyarországon, melynek során felmérik a vallási hovatartozást is. Mivel ezek az adatok hozzájárulnak Egyházunknak a társadalomban betöltött súlyának és szerepének megítéléséhez, fontos, hogy mindannyian megvalljuk katolikus hitünket.

Hirdetések – 2022.10.09.