Hirdetések 2022. október 30-án

1.   Ma, vasárnap az esti 6-os egyben cserkészcsapatunk csapatmiséje is.

2.  Hétfőn este lesz az utolsó októberi rózsafüzér 17:25-től.

3.  Kedden (nov. 1.) Mindenszentek főünnepe, ami parancsolt ünnep! De. 10 órakor és este 6-kor tartunk szentmisét. Az esti misén a Szt. Cecília kórus szolgál. Mise előtt 15 perccel a Mindenszentek litániáját énekeljük, a mise végén pedig Lucernárium-ot (fényünnepség) tartunk, amelyben az elhunytakért imádkozunk. Du. 3-kor a Cinkotai temetőben is lesz mise a ravatalozónál.

4.  Halottak napján (nov. 2.), szerdán este 6-kor tartunk szentmisét, amelyen a Szt. Cecília énekkar énekel.

5.  A héten elsőpéntek, ezért aznap du. 5 órától gyóntatás a kápolnában.

6. Jövő vasárnap tartjuk a ministránsavatást az esti 6 órai misében. Du. 4 órától ministránsgyűlés és próba a templomban.

7. Két hét múlva, nov. 10-13. hétvégéjén, péntek délutántól felsős hétvégére megyünk Egerbe. Jelentkezni lehet Fiedlerné Éva néninél vagy Márton atyánál.

8. A fennállásának 75. évfordulóját ünneplő Mátyásföldi Szent Cecília kórus szeretettel hív és vár mindenkit egy hálaadó, visszatekintő, dicsőítő egyházzenei áhítatra november 12-én 19 órakor a templomba

9.   Gyóntatás szerdán este 6-tól a mise alatt (Vilmos atya). Pénteken a mise után ½ 8-ig, és vasárnap a ½ 9-es mise alatt.

Hirdetések – 2022.10.30.