Hirdetések 2023. január 8-án

1.  A mai vasárnapon hittanosaink ismét előadják a Szenteste délutáni Betlehemes játékot az esti mise előtt 17 órakor a templomban. Minden érdeklődőt szeretettel várunk!

2.  Vízkereszt után kezdődnek a lakásszentelések. Aki szeretne kérni lakásszentelést otthonában, jelezze Márton vagy Ottó atyának.

3.  Január 15-én, jövő vasárnap este 7 órától Karácsonyi-Vízkereszti egyházzenei áhítatot tart a Szt. Cecília kórus.

4. Lezárult a meghirdetett rajzpályázat „Szent József és a Karácsony” témában. 19 pályamű érkezett be. Ezek a templomban tekinthetők meg a mai vasárnapon. Köszönjük az alkotóknak a lelkes készületet! Hat pályaművet külön díjaztunk, akik az esti misén vehetik át jutalmukat. De minden pályázó a hittanórán jutalmat vehet majd át.

5. A következő katolikus újságokat elő lehet fizetni a 2023-as évre: Új Ember, Keresztény Élet, Adoremus, Képmás és A Szív újság. A megrendeléseket legalább 1 negyedévre kérjük.

6. Gyóntatás szerdán este 6-tól a mise alatt (Vilmos atya). Pénteken a mise után ½ 8-ig, és vasárnap a ½ 9-es mise alatt.

Hirdetések – 2023.01.08.