Hirdetések 2023. május 28-án

1. Ma Pünkösd van, a Szentlélek kiáradásának ünnepe. A mai nappal zárul a húsvéti liturgikus idő.
  2. Pünkösdhétfőn este 6-kor tartunk szentmisét Mátyásföldön. Ezen a napon tartja a Főegyházmegye a Karizmák Ünnepét a Máriaremetei kegytemplom parkjában. Ez a nap Szűz Mária, az Egyház anyja emléknapja.
  3. Az utolsó májusi litániát szerdán, az esti mise előtt énekeljük 17:40-től.
  4. A héten Elsőpéntek!
  5. Szombaton tartjuk Mátyásföldön, a templomunkban a kerületi kórustalálkozót ½ 4-től. A kerület kórusai lépnek föl rövidebb darabokkal egymás után, majd néhány kórusmű közös előadásával záródik az esti mise előtt. Szeretettel várjuk a híveket, érdeklődőket. A kórustagok számára ezt követően a Közösségi Házban folytatódik a kötetlen találkozás. Plakát a itt!
  6. Két hét múlva (06.11.) Úrnapja. A 10 órai mise végén tartjuk az úrnapi körmenetet. Ez az úrnapi mise egyben a hittanos tanévet lezáró Te Deum hálaadó szentmise!
  7. Gyóntatás szerdán este az esti mise alatt, pénteken az esti mise után ½ 8-ig, vasárnap a ½ 9-es mise alatt.
  8. Előre hirdetjük, hogy szervezés alatt van egy 3 napos buszos zarándoklat Felvidékre, Alsóbodokra, Esterházy János vértanú emlékhelyére Márton atya vezetésével, július 20-22. (csütörtök-szombat) között. Részletek később. Jelentkezni a sekrestyében lehet.
Hirdetés – 2023.05.28.