Hirdetések 2023. május 21-én

1. Ma van Urunk mennybemenetelének vasárnapja. (A világegyházban ezt sok helyen csütörtökön ünnepelték, mert az a feltámadás utáni 40. nap, a magyar népi hagyományban Áldozócsütörtök.)
  2. A ma esti misében lesz az őszi bérmálásra készülő fiatalok bemutatása.
  3. Hétfőn Nyugdíjas Klub ½ 10-től a Közösségi Házban.
  4. Kedden este 7-től 8-ig online felnőtt katekézis.
  5. Szombaton (05.27.) délelőtt Pünkösdre készülve plébániai lelkinapot tartunk felnőtteknek reggel 9-től 13 óráig a Közösségi Házban, amit Márton atya és Ottó atya vezet. Hívjuk a felnőtt híveket erre a lelkinapra.
  6. Jövő vasárnap Pünkösd ünnepe.
  7. Pünkösdhétfőn este 6-kor tartunk szentmisét Mátyásföldön.
  8. Két hét múlva (06.03.) tartjuk Mátyásföldön, a templomunkban a kerületi kórustalálkozót ½ 4-től. A kerület kórusai lépnek föl rövidebb darabokkal egymás után, majd néhány kórusmű közös előadásával záródik az esti mise előtt. Szeretettel várjuk a híveket, érdeklődőket. A kórustagok számára ezt követően a Közösségi Házban folytatódik a kötetlen találkozás. Plakát itt!
  9. Május hónapban a reggeli misék után imádkozzuk a lorettói litániát, az esti misék előtt pedig 17:40-től.
  10. Gyóntatás szerdán este az esti mise alatt, pénteken az esti mise után ½ 8-ig, vasárnap a ½ 9-es mise alatt.
Hirdetések – 2023.05.21.