Hirdetések 2021. szeptember 19-én

1. Covid betegségében Márton atya jobban van már, de még tartanak az influenza-jellegű tünetek. Csütörtökig tart a karanténja. Nagyon szépen köszöni a sok érdeklődést, emailt, imádságot!
  2. A plébániai hittanok és csoportok megkezdődtek! Ezek rendje és beosztása a faliújságon és a plébániai honlapon látható.
  3. A héten a következő felnőtt csoportok alkalmai lesznek:
    • Kedden este ¾ 7-től az Istenkeresők csoport
    • Szerdán este ¾ 7-től a Bibliaóra (Radnóti Mária szociális testvér vezeti)
    • Csütörtök este 7-től Felnőtt Sóderparti
    • Pénteken este 8-tól Házas Közösség
  4. Újra indult a Baba-Mama Klub. Minden szerdán de. 10-től a Közösségi Házban várják az anyukákat és a babákat.
  5. Indul egy Katekumen csoport, ahová azokat a felnőtteket, érett fiatalokat hívom, akik a keresztelkedésükre, elsőáldozásukra szeretnének készülni. Ez kéthetente kedd este 7-től (Márton atya karanténja miatt az első alkalom okt. 5.). Aki bekapcsolódna, előre jelezze!
  6. Október 4-én ismét Alpha kurzust indítunk a Plébánián. Ha van a környezetedben, aki nem hívő, nem gyakorolja a vallását, keresi a helyét vagy új tagja a közösségünknek, és érdekelheti őt keresztény hitünk bemutatása egy 12 előadásból álló kurzuson, vacsorával és beszélgetésekkel, szeretettel várjuk! 12 egymást követő hétfő 19-21 óra között. Szórólap a karzat alatt!
  7. Az elsőáldozók kiválasztási rítusát egy héttel később, szept. 26-án, vasárnap este 6-kor tartjuk.
  8. Hétfőn nem lesz Cinkotán szentmise.
  9. Jövő vasárnap az elvándorlók és menekültek világnapja.
  10. Két hét múlva vasárnap (okt. 3.) 8-12 között a Közösségi Házban méz, szörp, lekvár, fűszerpaprika, sajt és varrott holmik vására lesz.
  11. Nagy szeretettel hívunk fiúkat a ministránsok közé 1. osztálytól kezdve!
  12. Gyóntatás a héten: szerdán az esti mise után; pénteken mise után ½ 8-ig.
  13. A katolikus újságok megrendelését ill. esetleges lemondását kérjük a IV. negyedévre.
Hirdetések – 2021.09.19.