Hirdetések 2023. április 16-án

1. Ma az Isteni irgalmasság vasárnapja van.
  2. Ezen a hétvégén 33 fővel alsó tagozatos hittanosokkal minitáborban vagyunk Esztergomban. Kérjük imáitokat!
  3. Szombaton a ministránsaink vesznek részt Esztergomban az Egyházmegyei Ministráns Találkozón. Tavaly a mieink nyerték el a kupát! Gratulálunk nekik!
  4. Jövő vasárnap (Ápr. 23.) az esti misében lesz az elsőáldozóink bemutatási rítusa.
  5. Gyóntatás szerdán este az esti mise alatt, pénteken az esti mise után ½ 8-ig.
  6. A Mátyásföldi Plébánia IX. Családos Táborába (Tokaj, Június 28.-Július 2.) várjuk az online jelentkezéseket április 30-ig! További részletek a plakáton!
  7. A pápai szentmisére, április 30-án plébániai csoporttal tervezünk együtt menni, amit Lévai Ádám fog össze (30/250-3647). Aki szeretne bekapcsolódni a közös részvételbe, email-ben (levaiadam ‘kukac’ gmail.com) jelentkezzen név, email, tel.szám megadásával vagy töltsön ki jelentkezési lapot (kórus alatt!) és a sekrestyében adja le. A részletekről később értesítjük a jelentkezőket. A pápai mise délelőttjén a főpásztor rendelkezése folytán nem tartunk szentmiséket!
Hirdetések – 2023.04.16.