Hirdetések 2023. május 7-én

1. A mai vasárnapon, anyák napján a ½ 9-es misén Máriás kórusművek hangzanak fel.
  2. Holnap, hétfőn Nyugdíjas Klub!
  3. Kedden este online Felnőtt katekézis.
  4. Csütörtökön este 7-8 óra között gitáros dicsőítő szentségimádás.
  5. Szombaton délelőtt lesz hittanosaink első szent gyónása. Az elsőáldozásra készülők kitett tablójára még lehet jelentkezni őrangyalnak, felírva egy-egy gyermek képe alatt az üres rubrikába a nevet, aki vállalja, hogy az októberi elsőáldozásig naponta imádkozik érte.
  6. Május 13-án szombaton az esti misén „Missa de Beata” gregorián mise lesz, utána a Dicsőséges szentolvasót imádkozzuk, a tizedek közt népénekek, kórusművek.
  7. A tavaszi Plébániai Napot jövő vasárnap, május 14-én tartjuk. A 10-es misét Dr. Csépányi Gábor, az esztergomi Szeminárium spirituálisa mondja. Azt követően a közösségi házban és a plébániakertben folytatódnak a programok felnőtteknek és gyerekeknek egyaránt előadással és bábszínházzal. A közös bográcsos ebédet 13 óra körül tartjuk a kertben. A programok utána is folytatódnak. Hívjuk egyházközségünk minden tagját, apraja-nagyját, minden korosztályból! Plakát és részletes program! Süteményeket és gyümölcsöt köszönettel fogadunk és várunk!
  8. Május hónapban a reggeli misék után imádkozzuk a loretói litániát, az esti misék előtt pedig 17:40-től.
  9. Gyóntatás szerdán este az esti mise alatt, pénteken az esti mise után.
  10. Két hét múlva (május 20.) Élő Rózsafüzér Zarándoklat Budapest körül. Plakát a faliújságon!
Hirdetések – 2023.05.07.