Hirdetések 2023. február 12-én

1. Hétfőn Nyugdíjas Klub lesz a Közösségi Házban ½ 10-től ½ 12-ig.

2. Ugyancsak hétfőn az esti mise után folytatódik a Szentségimádás Iskolája.

3. Kedden este 7-től online felnőtt katekézis.

4. Ismét indul Alpha kurzus a plébánián. Ha van a környezetedben vagy a családodban, aki nem vallásgyakorló, de érdekelheti őt keresztény hitünk bemutatása, vagy már egy ideje templomba járó, de a vallásos nevelés kimaradt az életéből, hívd el! Február 27-én kezdődik, este 7-től 9-ig és 12 egymást követő hétfőn tart! Szórólap vihető a kórus alatti asztalról. A honlapunkon bővebben lehet olvasni róla.

5. Jövő vasárnap a 8.30-as szentmisén Alleluja búcsúztatót énekel a Szt. Cecília vegyeskar. Febr. 25-én, nagyböjt első szombatján az esti mise után a fájdalmas szentolvasót imádkozzuk a békéért. A tizedek között nagyböjti kórusművek és népénekek hangzanak fel.

6. Gyóntatás szerdán este 6-tól a mise alatt (Vilmos atya) és pénteken a mise után ½ 8-ig. Vasárnapokon a következő időkben a ½ 9-es mise alatt nem lesz gyóntatás, helyettesítés miatt.

Hirdetések – 2023.02.12.